راهنمای نویسندگان:

نویسنده گرامی با سلام و احترام

لطفا برای ارسال مقاله موارد زیر را ملاحظه نمایید:

مقاله باید حاصل پژوهش نویسنده باشد و قبلاً در جایی چاپ یا هم­زمان به نشریۀ دیگری ارسال نشده باشد. از ارسال هم­زمان چند مقاله  خواهشمند است خودداری نمایید.

برای ارسال مقاله لازم است در سایت نشریه ثبت‌نام و پس از دریافت ایمیل حاوی رمز عبور مقاله را ثبت کنید.(بهتر است با ایمیلی غیر یاهو ثبت نام نمایید)

مشخصات هر نویسنده را به ترتیب در جدول نویسندگان در سایت ثبت نمایید. لطفا در ثبت نام و مشخصات نویسندگان دقت نمایید. تا صحیح و به روز باشند اطلاعات ثبت شده تا مرحله انتشار مقاله، قابل اصلاح نیست. (از نویسندگان محترم خواهشمندیم فردی در سامانه ثبت نام نماید که شخصاً مراحل بازنگری و امور اجرایی مقاله را انجام میدهد لازم به توضیح است که این فرد می تواند با نویسنده مسئول درج شده در فایل نهایی مقاله متفاوت باشد لازم به توضیح است  دانشجویان عزیز که طبق آیین نامه دانشگاه  موظف به درج استاد راهنما در مقاله هستند می توانند در صورت عدم دسترسی اساتید به سامانه خودشان در سامانه ثبت نام و مراحل اجرایی را انجام نمایند و در صورت پذیرش نهایی در فایل نهایی استاد محترم جایگزین گردد )پس از ثبت مقاله فقط نویسنده مسئول به اطلاعات سایت و مکاتبات دسترسی خواهد داشت.

ارسال مقاله (در صورتی که تمامی شرایط و ضوابط را رعایت کرده باشید، امکان ارسال مقاله وجود دارد. در غیر این صورت، دکمۀ ارسال مقاله فعال نخواهد شد.)

مقاله (عنوان، چکیده(حداکثر200 کلمه)، واژگان کلیدی (بین ۳ کلمه تا ۵ کلمه) مقدمه، متن، نتیجه و منابع) کمتر از 7500 کلمه باشد.

مشخصات ضروری متن فارسی

 

  راهنمای کاربران، ثبت‌نام در سامانه و ارسال مقاله

 

راهنمای گام‌به‌گام کاربران برای ثبت‌نام در سامانه، ارسال و پیگیری مقاله (PDF)

 

 

 «تعهدنامه نویسندگان» و «توافق‌نامه عدم تعارض منافع»

لازم است که از سوی نویسنده مسئول مقاله «تعهدنامه نویسندگان» و «توافق‌نامه عدم تعارض منافع» از تارنمای مجله پژوه شهای علم و دین دریافت و پس به تکمیل و امضا به همراه مقاله از طریق سامانه مجله ارسال شود. هر نویسنده مسئول مقاله، با «تعهدنامه نویسندگان» و «توافق‌نامه عدم تعارض منافع» و ارسال آن‌ها مسئولیت اعتبار و عدم مشابهت متن مقاله با متون منتشر شده یا نشده را می‌پذیرد. از این رو هرگونه پاسخ‌گویی در این زمینه بر عهده نویسنده مقاله خواهد بود.

بر اساس توافقنامه عدم تعارض منافع نویسنده(گان) یک مقاله اعلام می‏‌کنند که در رابطه با انتشار مقاله ارائه شده به طور کامل از اخلاق نشر، از جمله سرقت ادبی، سوء رفتار، جعل داده‏‌ها و یا ارسال و انتشار دوگانه، پرهیز نموده‏‌اند و منافعی تجاری در این راستا وجود ندارد و نویسندگان در قبال ارائه اثر خود وجهی دریافت ننموده‌‏اند. فرم تعارض منافع به خوانندگان اثر نشان می‏‌دهد که متن مقاله چگونه توسط نویسندگان تهیه و ارائه شده است. نویسنده مسئول از جانب سایر نویسندگان این فرم را امضا و تایید و اصالت محتوای آن را اعلام می‏‏‌نماید. نویسنده مسئول هم‌چنین اعلام می‏‌دارد که این اثر قبلا در جای دیگری منتشر نشده و همزمان به نشریه دیگری ارائه نگردیده است. همچنین کلیه حقوق استفاده از محتوا، جداول، تصاویر و ... به ناشر محول گردیده است.

دریافت تعهدنامه نویسندگان

دریافت توافق‌نامه عدم تعارض منافع